BYLINNÝ ČAJ NA ZJEDNOTENIE FAREBNÉHO TÓNU PLETI

HERBAL TEA FOR EVEN SKIN TONE 

Balenie obsahuje 80g zmesi z medvedice lekárskej, lipkaveca syridlového, sladkého drievka, brusnice obyčajnej, verbeny citrónovej a listov olivy

Balené v ekologickom, plne kompostovateľnom znuvuuzatvárateľnom  obale. 

11,20 €
S DPH

Zloženie: medvedica lekárska, lipkavec syridlový, sladké drievko, brusnica obyčajná, verbena citrónová, list olivy

Popis: Pigmentovým škvrnám sa často hovorí aj pečeňové škvrny a melazme tehotenská maska (súvislé tmavšie škvrnky na pleti). To preto, že pigmentácie na pleti naozaj súvisia s oslabenou pečeňou a hormonálnymi zmenami. Jednou z funkcií pečene okrem celkovej detoxikácie organizmu je aj zbavovať telo prebytočného estrogénu a ak pečeň nestíha, prejaviť sa to môže práve pigmentovými škvrnami na tvári. Bylinky môžu pečeni pomôcť. Avšak často treba posilniť aj ďalšie orgány v tele, ktoré odvádzajú toxíny z tela . Sú to najmä obličky a močová sústava.

V tejto zmesi bylín nájdete účinné čistiace a posilňujúce bylinky práve na podporu funkcie pečene, obličiek a močovej sústavy. Sladké drievko, brusnica obyčajná, medvedica lekárska a lipkavec syridlový sú známe svojim účinkami proti pigmentáciám aj v kozmetike. Rovnaké účinky majú aj pri vnútornom užívaní. List olivy je potom bohatý na antioxidanty a verbena dodáva čaju príjemnú citrónovú vôňu.

Čaj nie je vhodný pre tehotné a kojace ženy.

Komentáre (0)