Cieľom všetkých mojich programov je dosiahnuť výsledky čo najrýchlejšie a čo najjednoduchšie. Verím v minimalistický a čo najprírodnejší postup, aby sme dosiahli prirodzený a trvalý estetický výsledok a čo najlepší celkový efekt.

Akné & jazvyčky po akné

Mojou filozofiou je používať čo najmenej invazívne, nehormonálne , voľne dostupné (nie na lekársky predpis) prípravky a neliekové metódy. Beriem do úvahy aj rolu ženských hormónov, každodenný život a aký majú tieto veci vplyv na pleť. Tento program adresuje a pomáha zahojiť aj jazvičky, ktoré sú následkom akné. Mojim cieľom je zastaviť aktívne akné a naučiť klientku, ako si tento stav udržať aj naďalej.

Prevencia – Začínajúce známky starnutia (20 – 30 rokov)

Podelím sa s Vami o všetko, čo som sa naučila s cieľom spomaliť začínajúci proces stárnutia. To znamená aké používať produkty, aké zákroky odporúčam a hlavne aj čo nepotrebujete. Toto ušetrí nielen čas, ale aj peniaze. Naučím Vás, ako si toto všetko udržať aj sama.

Transformačné – Oživiť, osviežiť, opraviť, udržať (35+)

Nekomplikovaný a múdry postup - čo odporúčam, aby sme vrátili čas o pár rokov späť a ako si tento stav udržať čo najdlhšie. Toto zahŕňa aj tajomstvá, ktoré nikto nehovorí nahlas, teda čo naozaj potrebujete a čo sa Vám len pokúšajú predať. Pozrieme sa, čo sú známky starnutia a čo je genetika a naučím Vás popasovať sa s oboma. Tento program zahŕňa oporúčané produkty a ošetrenia, alebo zákroky.