V dnešnom rýchlom svete je už úplne bežné najímať si koučov, školiteľov a poradenské firmy vo všetkých možných oblastiach. Či už je to fitness tréner, nutričný poradca, business kouč, majú nás viesť a dotlačiť k tomu, aby sme boli v danej oblasti nášho života tým najlepším, akým sa dá.

Predstavujú akúsi skratku k úspechu a to, čo by nás stálo neuveriteľne veľa času, námahy, vyhľadávania a v neposlednom rade aj peňazí zaplatených za nevhodné, alebo nepotrebné informácie, nám naservírujú presne šité na mieru podľa našich momentálnych potrieb.

Tak prečo nemať niekoho, kto urobí presne to isté pre Vašu pleť? Pokožka je prvá vec, ktorú vidíme, keď sa ráno pozrieme do zrkadla a zároveň jedno z prvých miest, na ktoré padne zrak každému, koho stretneme. Strávime roky tým, že sa snažíme našu pokožku zlepšiť a skoro ten istý čas tým, že sa ju snažíme zakryť.

Môže to byť celkom skľučujúci proces pre tie z Vás, ktoré skúsili už množstvo produktov a procedúr a stále nie sú tam, kde by chceli. Dovoľte mi to zmeniť!

Prosím vyplňte formulár nižšie a povedzte mi v skratke, čo Vás najviac trápi na Vašej pokožke. Ak Vás trápi akné, priblížte mi stručne históriu toho, čo ste už skúsili a čo používate momentálne. Ja Vám potom dám čo najskôr vedieť, či cítim, že by som vám vedela poradiť a či by malo zmysel spolupracovať.