Toto ošetrenie sa mení podľa sezóny a aktuálnych obľúbených noviniek a ingrediencií. Je iné v zime, iné v lete. Je to komplexné sezónne signature ošetrenie, ktoré môže v jeseni pozostávať z typicky jesenných ingrediencií – napr. obľúbený tekvicový enzymatický peeling, ktorý pleť po horúcom lete zjemní a odstráni odumreté bunky, maska s betaglukánmi z liečivých húb atď., alebo to naopak v lete môže byť ľahučké hydratačné, chladivé ošetrenie, ktoré pleť tonizuje pomocou aloe vera, uhorky a mäty a potom ju pomôže zjemniť a vyživiť vďaka jahodovo – rebarborovej maske.... Toto ošetrenie je plné fantázie, zaujímavých vôní a prekvapení.

Aktuálne ošetrenie:
Hydratácia a kolagén booster

Pripravte sa na extra dávku kyseliny hyalurónovej v kozmetike formulovanej z organických, šťavnatých ingrediencií, ktoré pokožku hydratujú a dodajú jej svieži vzhľad. V tomto ošetrení nájdete aj špeciálne prípravky na podporu tvorby kolagénu a elastínu, ako aj na uvoľnenie svalov a zmiernenie ich kontrakcií (niečo ako botox, ale bez ihiel), aby sa mimické vrásky neprehlbovali.

Ošetrenie zahŕňa:

Čistenie - dvojité čistenie - pleťovým mliekom a následne tonizácia pleti bylinným tonikom.

Jemný mangostanový enzymatický peeling s kyselinou mliečnou – vhodný aj pre najcitlivejšiu pleť. Zbaví ju odumretých buniek, zjemní a stiahne póry, zanechá pleť rozžiarenú a čerstvú a zvlhčenú.

Masáž - 30 minútová stimulačná liftingová masáž tváre a očného okolia a k tomu horúca novinka v boji proti ochabnutosti pleti - bukálna masáž.

Hydratačné sérums s kolagénom a kremíkom a látkami zmierňujúcimi svalové kontrakcie - toto sérum nádhene vonia po ružiach, pretože jeho základ naozaj tvorí hydrolát z ruží. Kremík z prasličky dodáva pleti potrebný stavebný materiál na produkciu kolagénu. Kombinujem so sérom, ktoré zmierňuje kontrakcie mimických svalov. Obe séra zapracujeme pomocou elektroporácia – mikroprúdu, ktorý pomôže účinným látkam preniknúť hlbšie do pleti a zároveň precvičí svaly tváre.

Hydrogélová maska - namiešaná na mieru v spojení s červeným LED svetlom a kyslíkovo - iónovou terapiou.

Sérum s vitamínmi C+E, ženšenom - spomalíme stárnutie pokožky ľahkým sérom pôsobiacim proti oxidačnému stresu, ktoré zároveň stimuluje tvorbu kolagénu.

Kolagénový superkrém alebo fluid - Aktívna kompenzácia nedostatku kolagénu v pleti, pôsobením rastového faktoru TGF-b.

Bylinky a látky, ktoré sa v tomto ošetrení postarajú o Vašu krásu: mangostan, jemné ovocné kyseliny, ruža, praslička, citrón, biomimetické peptidy, ceramidy, natívny morský kolagén, ďatelina červená, morské riasy.