Toto ošetrenie sa mení podľa sezóny a aktuálnych obľúbených noviniek a ingrediencií. Je iné v zime, iné v lete. Je to naše komplexné sezónne signature ošetrenie, ktoré môže v jeseni pozostávať z typicky jesenných ingrediencií – napr. obľúbený tekvicový enzymatický peeling, ktorý pleť po horúcom lete zjemní a odstráni odumreté bunky, maska s betaglukánmi z liečivých húb atď., alebo to naopak v lete môže byť ľahučké hydratačné, chladivé ošetrenie, ktoré pleť tonizuje pomocou aloe vera, uhorky a mäty a potom ju pomôže zjemniť a vyživiť vďaka jahodovo – rebarborovej maske.... Toto ošetrenie býva vždy prispôsobené tipu pleti, ale je aj plné fantázie, zaujímavých vôní a prekvapení.

Aktuálne ošetrenie:
Vitamín C - zacieľte na viditeľné známky stárnutia

Pripravte sa na extra dávku vitamínu C v kozmetike formulovanej z organických, šťavnatých ingrediencií na rozjasnenie a ochranu vzhľadu Vašej pleti.

Aké sú preukázateľné účinky vitamínu C?

Štúdie ukazujú, že lokálna aplikácia vitamínu C zvyšuje rozžiarenie pokožky a zmieňuje vzhľad vrások. Aktivita vitamínu C je považovaná za pomoc pri produkcii kolagénu - pomáha udržiavať objem a pevnosť pokožky, chráni pred poškodením voľnými radikálmi a predchádza oxidačnému stresu na pokožke.

Oštrenie zahŕňa:

Čistenie - dvojité čistenie citrónovým mliekom a tonizácia pleti bylinným tonikom.

Exfoliácia/Peeling - okysličujúci šumivý fizzofoliant z ruže skalnej s detoxikačným komlexom microgreens

AHA kyseliny - aplikácia jemných ovocných kyselín na odstránenie odumretých vrchných vrstiev pokožky, pod ktorými sa objaví svieža, žiarivá a farebne jednotnejšia pleť

Hĺbkové čistenie v prípade potreby

Citrus and Kale Potent C+E mask - výživná gelovo-krémová maska bohatá na prospešné zložky listovej zeleniny ako sú vitamíny C a E, ochráni Vašu pleť pred voľnými radikálmi. Podporuje tvorbu kolagenu a tým udržuje pokožku mladistvú, pružnú a hladkú. Vitamín E krásne ukľudní podráždenie.

Masáž - 20 minútová relaxačná masáž tváre a očného okolia

Sérum z citrusov a listovej zeleniny s vitamínmi C+E - spomalíme stárnutie pokožky ľahkým olejovým sérom s výťažkami z citrusov, listovej zeleniny a avokáda. Nedráždivá unikátna kombinácia kyseliny ferulovej, vitamínu C a E pôsobí proti oxidačnému stresu a stimuluje tvorbu kolagénu.

Bylinky, ktoré sa v tomto ošetrení postarajú o Vašu krásu: citrusy, listová zelenina, ovocné kyseliny, aloe vera, med, spirulina, alfa alfa, rebarbora, brokolica, papája, kokos, goji a to nie je ani zďaleka všetko.