Hýčkajúce ošetrenie pre akčné divy, ktoré vládnu mestskej džungli. Zameriava sa na detoxikáciu a vitalitu pleti, rozjasnenie, omladenie, hydratáciu a výživu. Zároveň na ukľudnenie, relaxáciu a úplné vypnutie mysle pri tónoch relaxačnej hudby, alebo vedenej meditácie podľa Vášho výberu.

Ošetrenie zahŕňa:

Double cleansing a tonizácia – dokonalé dvojité očistenie pleti. Lipofilné (rozpustné v oleji) a následne aj hydrofilné (rozpustné vo vode) nečistoty z ovzdušia, zbytky makeupu a kozmetiky, tieto všetky odstránime jemným, ale dôkladným čistením.

Exfoliácia pomocou enzymatického peelingu

Detoxikačná a stimulujúca maska s liečivým maďarským bahnom. Táto úžasná maska je horúca a pleť poriadne nakopne, prekrví a prebudí vďaka obsahu škorice.

Hĺbkové čistenie - pleť jemne naparíme s prídavkom 100 % čistých esenciálnych olejov. Nasleduje jemné čistenie všetkých partií tváre, ktoré to potrebujú.

Rozjasňujúca, ukľudňujúca výživná maska zo skalnej ruže – vďaka účinkom liečivých bylín docielime okamžité aj dlhotrvajúce výsledky a talkmer éterický nádych

Relaxačná Masáž – u nás je to najdlhšia a najpríjemnejšia časť každého ošetrenia. Vychutnáte si minimálne 20 minútový relax a príjemné, ale presne vedené a funkčné pohyby dlaní a prstov na podporu toku lymfy a k tomu špeciálnu mikromasáž očného okolia, zameranú na zjemnenie mimických vrások.

Sérum - koncentrovaná sila microgreen častíc a super antioxidantov v spojení s aktívnymi ingredienciami podporujúcimi hydratáciu a pevnosť pokožky

Pri tomto ošetrení pocítite silu kamiliek, citrusov, enzýmy z tekvice a sladkého jamu, skalnej ruže, sapodily, divej slivky, marhule, neroli, spevňujúceho bambusu a mnohých ďalších.

90 minútové ošetrenie je rozšírené o exfoliáciu očných partií a pier, vyživujúce masky pre očné okolie a pery, serum na očné okolie.