Ošetrenie pleti pre všetky Bohyňe lúk a lesov a „outdoor maminky“, ktoré často lietajú so svojimi ratolesťami, alebo aj bez nich po lúkach a lesoch, ale častý pobyt na slniečku, hormonálne výkyvy počas tehotenstva alebo pleť vystavená nástrahám počasia si vyberajú svoju daň. Odpočívajte, zatiaľ čo my Vás budeme hýčkať rozjasňujícimi a regeneračnými prípravkami.

Ošetrenie zahŕňa:

Čistenie a tonizácia - dokonalé dvojité očistenie pleti pomocou organických ingrediencií, mnohých ručne zbieraných, ktoré svojou vôňou zaručene potešia vaše zmysly.

Exfoliácia – jemný enzymatický peeling účinne a jemne odstráni odumreté bunky z povrchu epidermis

Detoxikačná a stimulujúca maska s liečivým maďarským bahnom. Táto úžasná maska je horúca a pleť poriadne nakopne, prekrví a prebudí vďaka obsahu škorice.

Hĺbkové čistenie - pleť jemne naparíme s prídavkom 100 % čistých esenciálnych olejov. Nasleduje jemné čistenie všetkých partií tváre, ktoré to potrebujú.

Rozjasňujúca a zjednocujúca maska

Ukľudnenie a masáž – nádherne dlhá masáž tváre a dekoltu, pri ktorej sa postupne stupňuje rýchlosť a pohyby rúk, aby na začiatku relaxovala myseľ aj pleť, ale postupne sa pleť opäť prebudila a osviežila, naštartovala nová tvorba kolagénu a podporilo prúdenie lymfy v lymfatických dráhach, zatiaľ čo myseľ môže naďalej plávať v meditačných tónoch zvukov lesa, prírody a jemnej hudby.

Hydratácia – vďaka koncentrovanému séru kyseliny hyaluronovej s jahodovými a rebarborovými extraktami. Jahoda čistí a vypína pokožku a vďaka kyseline salycilovej redukuje póry. Rebarbora je zdrojom kyseliny askorbovej a vitamínov na zmiernenie prejavov stárnutia. Kyselina hyalurónová v tomto sére pochádza zo slezovej ruže (ibiš lekársky) - zjemňuje pleť a vypĺňa kontúry tváre, minimalizuje viditeľnosť drobných vrások a línií.

Zjednotenie tónu pleti - kľúčovou zložkou tohto séra je prírodná altreatíva hydrochinonu, ktorá zaručí jasnú a farebne zjednotenú pokožku. S pigmentovými nerovnosťami si poradí aj výťažok zo sladkého drievka a mnohé ďalšie účinné látky v tomto sére.

Celý tento rozjasňujúci zážitok sa deje vďaka sile medvedice lekárskej, rozjasňujúcemu sladkému drievku a ukľudňujúcej skalnej ruži. Okrem toho v ošetrení nájdete med, aloe vera a unikátny komplex antioxidantov, vitamínov a koenzýmu Q10, alfa-lipoovej kyseliny pre redukciu vrások a zlepšenie celkového vzhľadu pleti.

90 minútové ošetrenie je rozšírené o exfoliáciu očných partií a pier, vyživujúce masky pre očné okolie a pery, serum na očné okolie.