Zlaté plátky, ktoré používam v Angelis sú vyrobené v Taliansku a suroviny na ich výrobu certifikované, kompletne minerálneho pôvodu, aby bola zaručená naozaj najvyššia kvalita v najčistejšej forme. Sú 100% prírodné a obsahujú aj malé množstvo striebra.

Nezabudnuteľné, luxusné hýčkanie pleti pre náročnú ženu, ktorá si chce dopriať „the best of the best“. Použitie zlata v skrášľovacích procedúrach siaha až do doby starovekého Egypta, Číny či Rímskej ríše.

V starostlivosti o pleť sa používa pre svoje anti – ageingové a antioxidačné účinky. Má taktiež moc ukľudniť zápaly a začervenania vďaka antibakteriálnym vlastnostiam. Chráni pleť proti poškodeniu voľnými radikálmi a viditeľnému stárnutiu spôsobenému slnečnými lúčmi. Dodá pokožke neuveriteľný žiarivý nádych vďaka úžasným iluminačným vlastnostiam.

Môžete si vybrať aplkáciu zlata na celú pokožku tváre formou uceleného, 90 minútového ošetrenia, alebo si nechať zlaté plátky naniesť iba do okolia očí ako dodatok k inému ošetreniu. Je tu aj možnosť aplikácie zlata do oblasti dekoltu a krku po individuálnej dohode.