Online programy pleťového koučingu – teda poradenstva, som vytvorila pre ženy (ale aj mužov), v snahe zdieľať množstvo neoceniteľných vedomostí, ktoré som nadobudla na mojej vlastnej ceste za zdravím a zdravou pleťou a taktiež počas mojej viac ako 10 ročnej  práce s kozmetickými ingredienciami. Okrem formulovania organickej kozmetiky som certifikovaná aj v odbore kozmetik a ten zahŕňa aj detailné znalosti  rôznych typov pletí a ich odchýliek. 

Zároveň ma vlastná túžba pochopiť súvislosti medzi stavom pleti a celkovým zdravím  priviedla k poznaniu, že naša pleť odzrkadľuje hlavne stav našich hormónov, efektívnosť tráviacej sústavy, množstvo stresu v každodennom živote a schopnosť tela očisťovať sa od enviromentálnych toxínov. 

Práca s ľuďmi a ich podpora na  cesta za zdravou pleťou je mojou vášňou. Milujem vidieť, ako sa pleť, ale vlastne často aj iné oblasti zdravia človeka  dokážu zlepšiť pomocou jednoduchých metód a z pohodlia domova.

Sama som  zdolala  mnohé osobné výzvy a zažila prehry aj víťazstvá ako súčasť kozmetického biznisu aj ako konzument. Čo sa kvality pleti týka,  stále sa učím nové a nové spôsoby, ako jej pomôcť zostať zdravá a čo najdlhšie aj bez výrazných známok starnutia. A to najradšej prirodzene, cez viaceré oblasti života. 

Mám 40+ rokov a sama som prešla všetkým, čo vo svojich programoch učím. Chce to odhodlanie na sebe pracovať, prekonať pohodlie a niečo aj obetovať. Ak cítíte, že ste pripravená na 8 týždňov dať svojej pleti prioritu, teším sa na našu spoluprácu.

Ak na základe Vášho dotazníka nadobudnem dojem, že by sme vedeli dobre spolupracovať a že Vás dokážem viesť na ceste za krajšou a zdravšou pleťou, pošlem Vám informácie o cene a všetky ďalšie podrobnosti e-mailom.

Ako to funguje:

Celá komunikácia prebieha individuálne online, preto sa nemusíte obávať - dosiahnuť pleť snov môžete s mojou pomocou skúsiť, nech ste z akéhokoľvek kúta Slovenska či Čiech.

Pracujme spolu